Onsdag 7. juni kl. 13.00 - 15.00 på Teams

Kurs for NML-tillitsvalgte og for deg som kan tenke deg å bli NML tillitsvalgt

Formålet med kurset er å gi mer informasjon om NML, 3-partssamarbeid, lov og avtaleverk, din rolle som tillitsvalgt mm.

Kurs for NML-tillitsvalgte og for deg som kan tenke deg å bli NML tillitsvalgt

Onsdag 7. juni kl. 13.00 - 15.00 på Teams. Er du medlem i NML og ønsker å delta på Teamsmøtet, send en mail til firmapost@nml.no. 


Grunnkurs for tillitsvalgte

22 mars 2023

NML gjennomfører grunnkurs for tillitsvalgte på teams 22.03 og 30.03. Er du ikke tillitsvalgt, men har lyst til å få mer innsikt i tillitsvalgtrollen, kan du også delta på kurset. Hvis du ikke har meldt deg på , kan du kontakte oss via firmapost@nml.no.

Spennende Dairy Research Day i Danmark

01 februar 2023

NML medlemmers har mulighet til å delta på Dairy Research Day som arrangeres i Danmark 16. mars av våre danske søsterorganisasjoner. 24 forskere legger frem det siste innen blant annet kosthold og bærekraft, økt holdbarhet, nye teknologier og bærekraft, kontroll av mat og funksjonalitet, for å nevne noe.

Scroll til toppen