Våre medlemmer: Petter Søilen Einarsen

Våre medlemmer: Møt Petter på TINE Meieriet Oslo

Hør hva Petter Søilen Einarsen, prosessoperatør på TINE Meieriet Kalbakken, har å fortelle om hva han jobber med og hvorfor han ble NML-medlem! 

Våre medlemmer: Møt Petter på TINE Meieriet Oslo

NML-ambassadør: Petter Søilen Einarsen, 28 år, har vært ansatt som prosessoperatør ved TINE Meieriet Kalbakken i snart 4 år. Med både teknisk fagskole og fagbrev innen prosess, er det et godt utgangspunkt for å være med å styre prosessen ved et av Norges største meierier! Hør hva Petter har å fortelle om sin jobb og hvorfor han ble medlem av NML!


Mat- og meieripostens utgave nr. 6 2023 er nå klar!

01 desember 2023

Les spennende fagstoff i ny utgave av Mat- og meieriposten. Alt fra Oste-VM til bedriftsbesøk. Du som er abonnent kan allerede nå logge deg inn å lese siste utgave, eller tidligere utgaver! God lesning!

Scroll til toppen